bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 września 2018
  • wyświetleń: 2714

Zbiórka żywności na rzecz samotnych i starszych bielszczan

W dniach 29 i 30 września br. (sobota i niedziela), w sklepie Auchan przy ul. Bohaterów Monte Casino 421, będzie miała miejsce zbiórka żywności na rzecz samotnych i starszych mieszkańców naszego miasta.

Wielkanocna Zbiórka Żywności
Zbiórka żywności na rzecz samotnych i starszych mieszkańców Bielska-Białej · fot. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany


Zbiórkę organizuje Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany we współpracy z VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Hanny Chrzanowskiej w Bielsku-Białej. Tradycyjnie już, uczniowie tej szkoły pomagają jako wolontariusze w zbiórkach żywności organizowanych przez Fundację. Tym razem w akcję zaangażuje się ok. 50 uczniów.

Na wszystkich, którzy zechcą wesprzeć zbiórkę, w pasażu przed halą handlową będą czekać trzy duże kosze na żywność i wolontariusze, którzy będą zapraszali do udziału w zbiórce. Wystarczy kupić 1-2 produkty więcej i przekazać je wolontariuszom.

- Liczymy na tradycyjnie duży odzew - w ubiegłym roku, we wszystkich prowadzonych zbiórkach Fundacja zebrała 8 ton żywności, z której pracownicy i wolontariusze przygotowali i wydali ok. 750 paczek. Czekamy na Państwa w sobotę w godz. 9:00 - 19:00 i w niedzielę w godz. 10:00 - 18:00 - informuje Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany.

zbiórka złote łany

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.