Wiadomości
- 17 września 2018
- 23 września 2018
- wyświetleń: 4996
Odkryjemy kolejne zagadki na ulicach Bielska-Białej!
Za nami:
Już w najbliższą niedzielę po raz szósty będziemy mogli zagrać w grę miejską "Szlakiem bielskich sekretów", którą Klubokawiarnia Aquarium organizuje w ramach Światowego Dnia Turystyki. Poprzednie edycje gry co roku gromadziły setki poszukiwaczy miejskich tajemnic.

W niedzielę 23 września między godziną 13.00 a 18.00 zarejestruj się w Klubokawiarni Aquarium, pobierz specjalną ulotkę i wyrusz w trasę. Potrzebujesz jedynie długopis, otwartą głowę, parasol w razie deszczu, kapelusz w razie upału i jakąś godzinkę czasu na fajny spacer.
Gra rozpoczyna się na placu przy Galeria Bielska BWA. Ulotka wyznacza jej trasę - wierszowany tekst kieruje w kolejne ciekawe miejsca naszego miasta, opisując je. Po drodze czeka Cię sporo zagadek. Jeśli rozwiążesz wszystkie, poznasz hasło końcowe i dostaniesz pamiątkowa naklejkę.
Gra organizowana jest dzięki wsparciu Miasta Bielsko-Biała w ramach Światowego Dnia Turystyki.
Udział jest bezpłatny! Szczegóły wydarzania na stronie Gra miejska: Szlakiem bielskich sekretów.
ZOBACZ TAKŻE
DzisiajFestiwal „Dziewięćsił” ponownie w regionie. W Bielsku-Białej nocny spacer i górskie atrakcje
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
VeloBiała coraz bliżej realizacji. Powstanie nowa trasa rowerowa łącząca Bielsko-Białą z Wilkowicami
Odkrycie sprzed ponad wieku w kościele św. Małgorzaty w Kamienicy
[FOTO] Deszcz nie zatrzymał młodych tropicieli. Poszukiwania Szpiega w Bielsku-Białej przyciągnęły tłumy dzieci
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









