bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2018
  • wyświetleń: 2523

Chciał uniknąć kontroli. W domu 27-latka odnaleziono narkotyki

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W czasie przeszukania sprawcy mundurowi odnaleźli marihuanę. Narkotyki odnaleziono też w domu zatrzymanego mężczyzny. Za przestępstwo to 27-latek może trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

Policjanci patrolujący ul. Karpacką w Bielsku-Białej zauważyli mężczyznę, który na ich widok wyraźnie starał się uniknąć kontroli. Postanowili go wylegitymować. W czasie kontroli bielszczanin zachowywał się wyjątkowo nerwowo.

Jak się szybko okazało, nie bez powodu, bo w czasie jego przeszukania mundurowi odnaleźli marihuanę. Środki odurzające - zarówno amfetaminę oraz marihuanę - odnaleziono też w domu zatrzymanego. Sprawca został przewieziony do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokuratura i sąd.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.