bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 września 2018
  • wyświetleń: 7724

36-latek wdarł się do cudzego mieszkania na os. Słonecznym

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o groźby oraz wdarcie się do cudzego domu. Sprawca jest już po zarzutach. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 2 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło we wtorek w mieszkaniu na osiedlu Słonecznym, gdzie mężczyzna wynajmował lokum. Po pewnym czasie przestał jednak regulować opłaty za wynajem, więc właściciele wypowiedzieli umowę. 36-latek ani myślał wyprowadzać się z przytulnego mieszkania. Wybił szybę w drzwiach i przedostał się do środka. Wszczął awanturę z właścicielką, w czasie której groził jej pozbawieniem życia.

Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali awanturnika. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. W przeszłości zatrzymany był już karany za rozboje, kradzieże i włamania oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.