Wiadomości

  • 12 września 2018
  • wyświetleń: 4454

[WIDEO] Poseł Jerzy Jachnik do potencjalnych kandydatów na radnych

Do 16 września komitety mogą rejestrować kandydatów do Rady Miejskiej. Poseł Jerzy Jachnik zwrócił się do wszystkich aktywnych bielszczan, aby wystartowali z listy komitetu Kukiz'15.- Miło nam poinformować, że startujemy w wyborach do Rady Miasta i sejmiku. Listy do sejmiku Kukiz'15 już zamknął. Jeśli chodzi o listy do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej, to zapraszamy wszystkie organizacje, członków rad osiedlowych. Są z nami Wolność, Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu, Stowarzyszenie Amazonek, członkowie rad osiedlowych. Drzwi są jeszcze otwarte i czekamy na Państwa - mówi poseł Jerzy Jachnik.

Parlamentarzysta po raz kolejny zapewnił, że jeśli listy Kukiz'15 do Rady Miejskiej będą kompletne, to będzie startował na prezydenta Bielska-Białej.

Osoby zainteresowanie startem z listy Kukiz'15 mogą zgłaszać swoje kandydatury w biurze posła Jerzego Jachnika, które mieści się przy ulicy Cechowej 31.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.