bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 6604

Konkurs na najpiękniejszy dworzec kolejowy. Mamy spore szanse

Rusza konkurs "Dworzec Roku", organizowany wspólnie przez Fundację Grupy PKP i Fundację ProKolej. Nie mamy wątpliwości - bielski dworzec najleży do najpiękniejszych w Polsce!

bielskobiała,bielsko,dworzec,kolej,pociąg,wakacje,podróże,ilovebb,fotodnia,instagram
Dworzec kolejowy w Bielsku-Białej


Inicjatywa "Dworzec Roku" organizowana przez Fundację ProKolej i Fundację Grupy PKP pokazuje, że polska kolej jest otwarta na opinie pasażerów i chce dokładnie poznać ich zdanie. Zgłoszenia w ramach konkursu mogą przesyłać nie tylko podróżni korzystający z dworców, ale również przedstawiciele władz samorządowych, organizacji pozarządowych czy turystycznych oraz pracownicy i sympatycy kolei.

PKP S.A. zarządza ponad 2 tysiącami dworców kolejowych. Wiele z nich to prawdziwe perełki architektoniczne i wizytówki miast. Kolejowa spółka poprzez szeroki program modernizacyjny przywraca im dawną świetność, przystosowując je jednocześnie do współczesnych wymagań podróżnych. W ramach prowadzonych obecnie inwestycji powstają także zupełnie nowe obiekty.

W jaki sposób można oddać głos? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na tej stronie: dworzecroku.pl/zgloszenie/.

Organizatorzy konkursu zachęcają do umieszczania opisów dworca zasługującego na wyróżnienie - wskazanie jego atutów, bądź tego, co należałoby jeszcze w nim usprawnić. Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni.

Terminy:
12 września - początek nadsyłania zgłoszeń,
3 października - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń,
październik - weryfikacja zgłoszeń, wybór dworców do szczegółowej oceny, audyty,
31 października - przedstawienie listy nominacji do nagrody jury i nagrody publiczności,
listopad - głosowanie internetowe w plebiscycie publiczności i obrady jury konkursowego,
grudzień - ogłoszenie wyników.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.