Wiadomości

  • 11 września 2018
  • wyświetleń: 4001

Dzień Otwartych Drzwi w Mrs. Sporty. Atrakcyjne rabaty

Artykuł sponsorowany:

Wakacje dobiegły końca, ale Mrs. Sporty nadal podtrzymuje gorącą atmosferę na treningach! 14 września odbędzie się Dzień Otwarty w Mrs. Sporty.

Mrs sport


Przyszedł wrzesień, który jest świetnym miesiącem na zorganizowanie czasu po pracy lub po szkole. My podpowiadamy - najlepiej wykorzystać go na przyjemności, a jak przyjemności to tylko w Twoim osobistym klubie dla kobiet.

14 września od 8:00 do 20:00 zapraszamy na Dzień Otwarty w Mrs. Sporty, podczas którego będzie można skorzystać z bezpłatnego treningu próbnego i analizy składu ciała oraz przekąsić coś fit pysznego.

W tym dniu każda z Pań dostaje rabat 100% na pakiet startowy oraz pół miesiąca treningów gratis. Nie skazuj się na postanowienia noworoczne. Zacznij od września z Mrs. Sporty.

Oferujemy: bezpieczny trening personalny na każdych zajęciach, prostą do zastosowania koncepcję żywieniową, wydarzenia sportowe i wieczorki żywieniowe oraz wiele innych atrakcji dla naszych klubowiczek, a to wszystko w jednym karnecie.

Jeśli zastanawiasz się czy nasz klub jest dla Ciebie, odpowiedź jest prosta, jeśli tylko: chcesz zadbać o zdrowie i poprawić komfort swojego życia, odczuwasz na co dzień bóle kręgosłupa, stawów lub masz pracę siedzącą i potrzebujesz zadbać o swój aparat ruchu, myślisz o zrzuceniu kilogramów w sposób bezpieczny i bez efektu jojo, zawsze pod okiem profesjonalnej trenerki, chcesz poczuć domową atmosferę i bawić się doskonale na każdym treningu.

Sprawdź nas na stronie http://www.mrssporty.pl/club/bielsko-biala/treningprobny i umów się na konsultację oraz próbny trening.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.