bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2012
  • wyświetleń: 2655

33-latek pobił własną babcię

Policjanci zatrzymali 33-letniego bielszczanina, który pobił 79-letnią babcię. Jak ustalono, sprawca od trzech lat znęca się nad starszą kobietą i wymusza od niej pieniądze. Za przestępstwa te może trafić za kraty na najbliższe pięć lat.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie sprawca wszczął awanturę ze swoją babcią. W trakcie kłótni usiłował wymusić na kobiecie pieniądze, a kiedy odmówiła pobił ją powodując uraz ręki.

Mundurowi ustalili, że to nie pierwszy atak na bezbronną kobietę ze strony jej wnuczka, do którego doszło w czterech ścianach mieszkania. Sprawca od trzech lat regularnie dopuszcza się rękoczynów wobec swojej babci i zmusza ją do oddawania pieniędzy, które przepuszcza na gry hazardowe.

33-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Odpowie za znęcanie się nad starszą kobietą, za co grozi mu do 5 lat więzienia. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury. Policjanci wnioskują o zastosowanie wobec niego dozoru oraz nakazu opuszczenia mieszkania należącego do krewnej.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.