bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 3825

"Teraz i tu zaplanuj swój mały świat" - nowy utwór Macieja Gucika

Jeszcze w czasie minionych wakacji w sieci pojawił się teledysk do instrumentalnego utworu „Gmyrdek Funk!” autorstwa bielszczanina Macieja Gucika. Do pochodzącego z płyty „Muzykant” utworu wideo powstało w rejonie malowniczego Midorowego Pola w Pietrzykowicach.Tym razem także rejon gminy Łodygowice posłużył za stworzenie zdjęć do piosenki „Plan”. - To muzyczny spacer nie tylko z urokliwymi, bliskimi mojemu sercu krajobrazami w tle, ale przede wszystkim z istotną treścią - opowiada autor kompozycji.

- To także taki swoisty prezent, który zrobiłem sobie na 30-te urodziny, bo sam utwór opowiada o wielu ważnych dla mnie rzeczach w życiu. No i prócz tego bardzo podoba mi się muzycznie, bo tym razem zrezygnowaliśmy całkowicie z akordeonu i poszliśmy w nieco inny klimat - podsumowuje Maciej Gucik.

Utwór powstał na początku tego roku z pomocą producenta i gitarzysty Mateusza Badury, natomiast zdjęcia do klipu wykonał Piotr Kędzierski.

Maciej Gucik
Maciej Gucik


Maciej Gucik - akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt utworów, a jego debiutancka płyta „Muzykant” ukazała się jesienią 2016 roku.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.