
Wiadomości
- 6 września 2018
- wyświetleń: 4773
[ZDJĘCIA] Sikorka zaplątała się w siatkę. Interweniowały służby
Nietypową interwencję podjął ostatnio patrol straży miejskiej i zastęp straży pożarnej. Ratowano ptaka, który zaplątał się w siatkę na balkonie jednego z niezamieszkałych lokali przy ulicy Sobieskiego w Bielsku-Białej.
Do zdarzenia doszło w środę. Świadek, który zauważył zaplątanego w siatkę ptaka, zadzwonił do Ośrodka Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom. Przy uwolnieniu zwierzęcia była potrzebna pomoc straży pożarnej i straży miejskiej.
- W drodze powrotnej odwiedziliśmy Gabinet Weterynaryjny Med-Wet gdzie precyzyjnie odcięto siatkę. Oszołomiona całą sytuacją sikorka bardzo dziękuje wszystkim zaangażowanym w jej uwolnienie. Przez kilka dni będzie odpoczywać w naszym ośrodku - poinformowała Agnieszka Łyczko z "Mysikrólika".
ZOBACZ TAKŻE

Chcą ratować, ale mają problem z wyjazdem

Pożar elewacji budynku wielorodzinnego przy ul. Rucianej w Bielsku-Białej

Pożar na terenie strzelnicy w Mikuszowicach. Na miejscu działało pięć zastępów straży pożarnej

Pożar samochodu dostawczego na S-1 w rejonie Wilkowic. Szykują się poważne utrudnienia

Ryzykowali życie, ratując starsze małżeństwo z płonącego domu przy ul. Oświęcimskiej

Znieważył strażników miejskich. Interwencja zakończona zatrzymaniem 33-latka
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.




