bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 września 2018
  • wyświetleń: 4001

Pijany kierowca zatrzymany na własnej posesji dzięki reakcji świadka

Policjanci z komisariatu w Szczyrku zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który kierował Oplem, mając w organizmie 3 promile alkoholu. Sprawca został zatrzymany w miejscu zamieszkania, chwilę po tym jak zaparkował swój samochód na terenie posesji. Do jego ujęcia przyczyniły się informacje przekazane przez świadka zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek tuż przed godziną 18.00 w Godziszce. Kierowca Opla jechał zygzakiem i odbijał się od krawężników. Stwarzał poważne zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Jego niebezpieczne zachowanie za kierownicą wzbudziło podejrzenia jednego ze świadków.

Mężczyzna ruszył w pościg za kierowcą Opla. Jednocześnie przekazał swoje spostrzeżenia policjantom. W pewnym momencie sprawca zaparkował swój samochód na posesji i chwiejnym krokiem skierował się do domu. Mundurowi zatrzymali kompletnie zaskoczonego 42-latka w miejscu zamieszkania. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie 3 promile alkoholu. Stracił już prawo jazdy.

Zatrzymany trzeźwieje teraz w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.