Wiadomości

  • 8 września 2018
  • 6 października 2018
  • wyświetleń: 9762

Uruchomiliśmy serwis wyborczy. Zobaczcie sylwetki kandydatów!

Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas od wyborów. Z okazji zbliżających się wyborów przygotowaliśmy specjalny serwis, którego zadaniem jest przedstawienie sylwetek kandydatów i opisywanie wydarzeń związanych z kampania wyborczą.

wybory
Na portalu bielsko.info uruchomiliśmy serwis wyborczy!


W serwisie www.wybory.bielsko.info znajdziecie kandydatów na stanowisko prezydenta Bielska-Białej, a także listy kandydatów do rady miejskiej i sejmiku. Dla komitetów i kandydatów będzie to okazja i czas, aby do 21 października (a właściwie do 19 października - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swoją kandydaturę.

Do dnia ogłoszenia wyników wyborczych pod adresem http://www.wybory.bielsko.info będziemy informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami na terenie Bielska-Białej.

serwis wyborczy


Serwis http://www.wybory.bielsko.info to nie tylko aktualne informacje o nachodzących wyborach. To również skarbnica wiedzy na temat wyborów samorządowych w 2014 roku. Aby zobaczyć archiwalne wiadomości oraz prezentacje kandydatów i wyniki głosowań, wystarczy wybrać rok w menu z archiwum w górnej części strony tegoż serwisu.

Przypominamy, że uzupełnianie sylwetek kandydatów w serwisie http://www.wybory.bielsko.info jest kompetencją komitetów.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w Bielsku-Białej, podobnie jak w poprzednich latach, może bezpłatnie pod adresem http://www.wybory.bielsko.info przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

W celu uzyskania dostępu do serwisy wyborczego prosimy o kontakt pod numerem telefonu 884 884 080 lub lub mailowo - redakcja@bielsko.info.

new, Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.