bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 7874

Zemścił się na byłym pracodawcy i uszkodził jego samochód

Nawet do 5 lat za kratami grozi 35-letniemu bielszczaninowi, który uszkodził Nissana zaparkowanego na bielskim osiedlu Polskich Skrzydeł. Chuligan rozbił kluczem do kół wszystkie szyby, reflektory i światła. Wgniótł też karoserię, powodując szkody w wysokości blisko 70 tysięcy zł.

Do uszkodzenia samochodu doszło w minioną sobotę około 17.00. Sprawca rozbił kluczem do kół wszystkie szyby, reflektory i światła. Wgniótł też karoserię, powodując szkody w wysokości blisko 70 tysięcy zł. Zdarzenie widzieli przypadkowi świadkowie. Przekazali oni informacje oficerowi dyżurnemu bielskiej policji, podając m.in. rysopis chuligana. Informacje te przyczyniły się do zatrzymania 35-latka.

Policjanci poddali go badaniu alkomatem, które wykazało, że miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia samochodu. Stwierdził, że zrobił to z zemsty na byłym szefie, który w nieodpowiedni sposób traktował swoich pracowników.

Zatrzymany został przewieziony do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty. Za przestępstwo to grozi mu teraz nawet do 5 lat za kratami. Z własnej kieszeni będzie też musiał pokryć szkody, które spowodował w wyniku uszkodzenia samochodu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.