bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 września 2018
  • 10 września 2018
  • wyświetleń: 3397

Zostań mistrzem marketingu z Bielską Akademią Rozwoju

Artykuł sponsorowany:

Każdy, kto prowadzi działania reklamowe w Internecie dobrze wie, że pozyskiwanie wartościowego ruchu na stronę internetową to nie lada wyzwanie. Stworzenie skutecznego lejka sprzedażowego może spędzać sen z powiek niejednemu marketerowi. Na szczęście już nie musi!

Artur Jabłoński
Szkoleniowiec i konsultant ds. e-marketingu Artur Jabłoński


Z pomocą przychodzą bezpłatne szkolenia Bielskiej Akademii Rozwoju, w której najlepsi eksperci, zupełnie za darmo uczą młodych marketerów i sprzedawców jak doskonalić swój warsztat i optymalizować prowadzone działania reklamowe. Najbliższe szkolenie z marketingu i sprzedaży online poprowadzi doświadczony szkoleniowiec i konsultant ds. e-marketingu Artur Jabłoński. W czasie warsztatów opowie m.in. o tworzeniu skutecznego lejka sprzedażowego w B2B oraz o pozyskiwaniu i analizowaniu ruchu na stronie internetowej.

Jak zapisać się na bezpłatne szkolenie? Projekt skierowany jest wszystkich, którzy czują potrzebę rozwoju w obszarach marketingu, sprzedaży czy szeroko pojętego e-commerce. Wystarczy wejść na stronę www.bielskaakademiarozwoju.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy wybiorą 30 najciekawszych zgłoszeń. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już 27 września, ale zapisy trwają tylko do 16 września.

Dotychczas przeprowadzone warsztaty z marketingu, sprzedaży oraz obsługi klienta cieszyły się ogromnym zainteresowaniem - na każde 30 miejsc było ponad 200 chętnych!

Bielska Akademia Rozwoju to wspólne przedsięwzięcie firmy Versum i Fundacji Startup Podbeskidzie. Głównym celem inicjatywy jest poszerzanie kompetencji młodych osób z regionu podbeskidzia.

- Nauka na własnych błędach jest bolesna i kosztowna - mówi Sebastian Maśka, współzałożyciel firmy Versum. - W naszym regionie istnieje wiele firm o niewykorzystanym potencjale, które bez problemu mogłyby konkurować z najlepszymi w swojej branży. Przez działania Bielskiej Akademii Rozwoju chcemy przyczynić się do zwiększenia ich konkurencyjności na rynku.

- Potrzeba kontaktu z praktykami, specjalistami jest kluczowa, by zachować konkurencyjność na rynku. Trzeba się nieustannie rozwijać, być na bieżąco. Bez dostępu do informacji, wiedzy, odpowiednich ludzi, jest to niezwykle trudne. Dlatego postanowiliśmy działać - mówi Wojciech Bachta.

Chcesz wziąć udział w szkoleniach Bielskiej Akademii Rozwoju? Wejdź na www.bielskaakademiarozwoju.pl i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Bielska Akademia Rozwoju