bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 5593

Nagroda dla Górskich Ścieżek Rowerowych Enduro Trails

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Po raz dziewiąty rozstrzygnięto konkurs "Marka - Śląskie". W kategorii "Turystyka i rekreacja" nagrodę przyznano Górskim Ścieżkom Rowerowym Enduro Trials Bielsko-Biała z podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego.

Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach: Gospodarka, Nauka, Kultura, Sport, Turystyka i rekreacja, Produkt, Usługa, Zdrowie, Organizacje pozarządowe, Dziedzictwo kulturowe regionu, Społeczna odpowiedzialność biznesu, Media, Osobowość Roku.

W minioną sobotę, 1 września podczas 24. Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej wręczono nagrody dziewiątej edycji Konkursu "Marka-Śląskie". W kategorii "Turystyka i rekreacja" nagrodę przyznano Górskim Ścieżkom Rowerowym Enduro Trials Bielsko-Biała z podziękowaniem za znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego. Podmiotem zgłaszającym udział Górskich Ścieżek Rowerowych w konkursie był Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

marka śląskie
Nagroda dla Górskich Ścieżek Rowerowych Enduro Trails · fot. UM Bielsko-Biała


Nagrodę "Marka-Śląskie" w kategorii Społeczna odpowiedzialność biznesu otrzymało C.H. Gemini Park Bielsko-Biała.

Podczas Gali wręczono również odznaczenia regionalne, Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie oraz Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach. Prezydent Miasta Bielska-Białej Jacek Krywult został odznaczony medalem z okazji 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej.

"Marka Śląskie" jest honorowym wyróżnieniem przyznawanym od 2009 r. wyróżniającym się firmom, podmiotom, jednostkom samorządowym, instytucjom oraz osobom, którzy swój sukces osiągnęli dzięki ciężkiej pracy i dobrej koniunkturze, ale też solidnemu marketingowi i planowanemu budowaniu własnej marki. Nagroda „Marka-Śląskie” jest również podziękowaniem za znaczący wkład nagrodzonych oraz wyróżnionych instytucji w rozwój oraz kreowanie pozytywnego wizerunku województwa śląskiego.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj