bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4957

Ustalono kierującego, który na Hulance potrącił rowerzystkę

Informacje przekazane przez świadka przyczyniły się do ustalenia sprawcy, który w miniony wtorek na bielskim Rondzie Hulanka potrącił 28-letnią rowerzystkę. 38-letni kierujący fiatem cinquecento po zderzeniu z kierującą jednośladem nie zatrzymał się, aby udzielić rannej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna został przesłuchany przez policjantów z zespołu do spraw wykroczeń.

O pomoc w ustaleniu kierującego, który w dniu 28.08.2018 r. nad ranem w Bielsku-Białej na Rondzie Hulanka potrącił rowerzystkę, apelowaliśmy na naszej stronie internetowej. Z oficerem dyżurnym bielskiej komendy skontaktował się świadek. Przekazał on informacje, które przyczyniły się do ustalenia sprawcy tego czynu. Bardzo dziękujemy za te cenne dla nas informacje.

Sprawca stawił się wczoraj do bielskiej komendy na telefoniczne wezwanie policjantów. Przyznał się do potrącenia kierującej jednośladem. Został on przesłuchany, a o jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi mu kara grzywny.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.