bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 września 2018
  • wyświetleń: 3004

Dni otwarte w szkole Hiromi - bezpłatne lekcje pokazowe

Artykuł sponsorowany:

W dniach 12-13 września szkoła językowa Hiromi zaprasza na dni otwarte, podczas których będą odbywać się bezpłatne lekcje pokazowe oraz konsultacje z lektorami.

Hiromi


Bezpłatne lekcje pokazowe
W środę i czwartek 12 i 13 września w godzinach 16:00-20:00 każdy będzie mógł spróbować swoich sił na pokazowych zajęciach z języka japońskiego, koreańskiego, chińskiego, arabskiego oraz porysować mangę. Dodatkowo w przerwach między zajęciami będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z lektorami prowadzącymi zajęcia oraz poznać szczegóły kursów.

Poza językami azjatyckimi na Dniach Otwartych szkoły będzie możliwość uczestnictwa w lekcjach języka włoskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego.

Atrakcje dodatkowe
Poza zajęciami językowymi, młodzież będzie mogła wziąć udział w warsztatach rysowania mangi. Dodatkowo dla każdego, kto podpisze umowę kursu podczas Dni Otwartych, szkoła przygotowała atrakcyjne zniżki i rabaty.

Wszystkie zajęcia i atrakcje przygotowane przez szkołę są bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na wszystkie zajęcia i warsztaty obowiązują zapisy. Zapisy i szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej szkoły:hiromi.pl
oraz pod numerem telefonu: 789357962

--
Szkoła Języków Obcych Hiromi
ul. 11 Listopada 60-62
43-300 Bielsko-Biała
tel. 518 625 510