bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3496

Lewica niebawem odkryje swoje karty. Będą nowe twarze

W przyszłym tygodniu poznamy kandydata komitetu SLD Lewica Razem na prezydenta Bielska-Białej. Bielska lewica w wyborach samorządowych chce postawić na nowe twarze.

sld
Justyna Borowiec ma być kandydatką SLD w wyborach do Rady Miejskiej · fot. materiały prasowe


W najbliższą środę SLD Lewica Razem ma przedstawić "jedynki" w wyborach do Rady Miejskiej w Bielsku-Białej. Tego samego dnia poznamy również kandydata lewicy na stanowisko prezydenta Bielska-Białej. - Jest nim prężnie działający społecznik z osiedla Karpackiego - tylko tyle usłyszeliśmy od osoby blisko związanej z komitetem SLD Lewica Razem.

Można spodziewać się, że w wyborach do Rady Miejskiej wystartuje m.in. Justyna Borowiec, która pełni funkcję przewodniczącej rady miejsko-powiatowej SLD oraz Grzegorz Niemczyk - przewodniczący koła miejskiego SLD.

Przemysław Koperski, który w 2014 roku był kandydatem lewicy na urząd prezydenta Bielska-Białej, ma wystartować w wyborach do sejmiku województwa śląskiego.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.