bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5541

32-latek zaatakował ojczyma nożem i ugodził go w plecy

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który w czasie domowej awantury ugodził nożem swojego ojczyma. 53-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Za usiłowanie zabójstwa sprawcy grozi dożywotni pobyt w więzieniu.Do zdarzenia doszło w środę wieczorem w jednym z domów w Bielsku-Białej przy ul. Górskiej. Mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do kłótni na tle rozliczeń finansowych. W czasie awantury 32-latek zaatakował ojczyma nożem i ugodził go w plecy. Pokrzywdzony w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Interweniujący policjanci obezwładnili napastnika i zakuli go w kajdanki. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany miał w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Sprawca trzeźwiał w policyjnym areszcie.

Wczoraj zatrzymany usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. W przeszłości był on już notowany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywotni pobyt w więzieniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.