bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 6580

Prezydent Jacek Krywult wrócił do pracy. Od razu zrugał urzędników

Po kilkumiesięcznej przerwie do pracy w Urzędzie Miejskim wrócił Jacek Krywult. Prezydent miasta uczestniczył we wczorajszej sesji Rady Miejskiej. W trakcie posiedzenia zrugał urzędników za opieszałość w remoncie jednego z miejskich parkingów.

krywult


Od 10 maja do połowy sierpnia prezydent Jacek Krywult przebywał na zwolnieniu lekarskim. Jak wynika z naszych informacji, prezydent w okresie L4 przeszedł zaplanowane wcześniej operacje.

Jacek Krywult ma nadal problemy z poruszaniem i używa kul ortopedycznych, jednak powoli dochodzi do zdrowia. Widać to już było na sesji, w trakcie której w swoim stylu zrugał pracowników Urzędu Miejskiego. Poszło o opieszałość Zakładu Gospodarki Miejskiej w remoncie parkingu obok przychodni przy ulicy Komorowickiej. Problem ten zgłosił w interpelacji radny Bronisław Szafarczyk.

- Mogę Pana zapewnić, że będzie w najbliższym czasie zrobiony, bo dalej nie będziemy ciągnąc tej sprawy i bardzo bym prosił ZGM, żeby natychmiast przystąpił do realizacji tego parkingu. Drugi raz już nie będziemy na ten temat rozmawiać - mówił prezydent.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.