bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5023

Kierowca Fiata potrącił rowerzystkę i uciekł z miejsca zdarzenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Policjanci z drogówki poszukują kierującego srebrnym Fiatem Cinquecento o początkowych nr rejestracyjnych KOS..., który potrącił 28-letnią rowerzystkę. Do wypadku doszło dzisiaj około 6.30 w Bielsku-Białej na rondzie Hulanka. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannej pomocy. Na szczęście kobieta nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała.

Z ustaleń wynika, że około 40-letni kierujący Fiatem Cinquecento jechał ulicą Cieszyńską w kierunku alei Andersa. Na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym potrącił prawidłowo jadącą rowerzystkę. Kobieta przewróciła się, doznając niegroźnych obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić poszkodowanej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy, prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym bielskiej Policji - nr tel. 33 8121255, nr alarmowy 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj