bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 15424

Kandydatka na prezydenta Bielska-Białej została napadnięta

Jedyna, przynajmniej jak na razie, kandydatka na prezydenta miasta Bielska-Białej została napadnięta. Monika Socha na dowód pokazała na Facebooku zdjęcie zabandażowanej ręki.

monika socha
Monika Socha · fot. bielsko.info


Do zdarzenia doszło w sobotę 25 sierpnia. Tego samego dnia radna sejmiku prowadziła swoją akcję skierowaną do mniej zamożnych bielszczan - serwowała za 5 złotych dwudaniowy obiad w lokalu "U Zosi". Monika Socha twierdzi, że została napadnięta przez znaną jej osobę.

- Niestety, dziś musiałam zgłosić się do szpitala. Bezpieczeństwo jest zatem ważne! Jutro sesja Sejmiku Województwa Śląskiego i dlatego dopiero jutro lub pojutrze wpłynie moje oficjalne pisemne zawiadomienie o przestępstwie. Napastnik jest mi w tym całym "nieszczęściu" znany z imienia i nazwiska, co spowoduje, że nie uniknie odpowiedzialności! Pomimo wszystkiego, a zatem też w związku z naturalnymi ograniczeniami po ataku, moja kampanii trwa - poinformowała Monika Socha.

Loading...


Dzień wcześniej Komisarz Wyborczy w Bielsku-Białej przyjął zawiadomienie o utworzeniu komitetu wyborczego pod nazwą "Komitet Wyborczy Wyborów Moniki Sochy z Bielska-Białej".

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.