bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4253

[FOTO] Kraksa na S-1 w Wilkowicach. Zaczęło się od płaczącego dziecka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 sierpnia około godziny 10:40 na trasie S-1 w rejonie granicy Rybarzowic i Wilkowic. Na jezdni w stronę Bielska-Białej zderzyły się dwa samochody. Interweniował patrol drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

Kolizja na S-1 w Wilkowicach - 24.08.2018 · fot. Bielskie Drogi


Uczestnikom udzielono niezbędnej pomocy medycznej. Nikomu nic groźnego się nie stało. Do zderzenia doprowadził kierowca Mercedesa, który najechał na tył Forda. Samo zderzenie miało miejsce na powierzchni wyłączonej z ruchu tuż przy barierkach.

Kilkumiesięczne dziecko, które podróżowało Fordem wraz z matką na tylnym fotelu, głośno płakało. W pewnym momencie rodzice zauważyli, że dzieje się coś niepokojącego podobnego do krztuszenia się i postanowili zjechać z lewego pasa bezpośrednio na lewe pobocze. Jadący z tyłu kierowca Mercedesa zagapił się i rozpoczął gwałtowne hamowanie. Manewr ucieczki na lewe pobocze podjął dokładnie w tym samym momencie, gdy uczynił to jadący przed nim Ford. Obeszło się bez poważniejszych utrudnień w ruchu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj