bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2928

Areszt dla 54-letniego bielszczanina za znęcanie się nad żoną i córką

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie 54-letni bielszczanin, który jest podejrzany o znęcanie się nad żoną i córką. Decyzję tę podjął bielski sąd na wniosek policji i prokuratury. Sprawca został zatrzymany przez mundurowych z komisariatu II w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze, którą wszczął z najbliższymi. Za przestępstwo to grozi mu do 5 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na bielskim Osiedlu Beskidzkim, gdzie sprawca wszczął awanturę ze swoją żoną i córką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Szarpał ją i odpychał, odnosił się do niej wulgarnymi słowami i poniżał.

Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.