bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8349

Policjanci zatrzymują kierowców i wykonują testy narkotykowe

Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą dzisiaj działania "Z narkotykami nie po drodze". Akcja ta ma na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych spowodowanych przez kierujących pod wpływem narkotyków.

Policjanci zatrzymują kierowców i wykonują testy narkotykowe - 23.08.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


Celem akcji jest zwiększenie świadomości kierujących w zakresie negatywnego wpływu narkotyków na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzisiejsze działania ukierunkowane są na zwalczanie przypadków kierowania pojazdami pod wpływem nie tylko narkotyków, ale także alkoholu oraz jazdy bez zapiętych pasów bezpieczeństwa i przekraczania dozwolonej prędkości.

W czasie akcji mundurowi sprawdzają, czy kierujący nie znajdują się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Stróże prawa wykorzystują w tym celu nowe urządzenia o nazwach c. O wynikach akcji poinformujemy po jej zakończeniu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.