bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2430

Chuligan uszkodził samochody. Został zatrzymany dzięki reakcji świadka

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 19-letniego bielszczanina podejrzanego o uszkodzenie dwóch samochodów. Do ujęcia sprawcy przyczyniły się informacje przekazane przez świadka zdarzenia. Chuligan spowodował szkody, które sięgają 700 zł. Za przestępstwo to grozi mu teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w sobotę w nocy na bielskiej ul. Ikara, gdzie sprawca kopniakami uszkodził lusterka w samochodach marki Mazda i Renault. Zdarzenie zauważył przypadkowy świadek, który natychmiast przekazał swoje spostrzeżenia policjantom.

Informacje te przyczyniły się do zatrzymania chuligana. Badanie alkomatem wykazało, że miał on w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz, po wytrzeźwieniu, usłyszał zarzuty uszkodzenia cudzego mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.