bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • 25 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5182

Piknik dla dzieci i młodzieży w przedostatni weekend wakacji

Za nami:

W dniach 24 i 25 sierpnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 Urząd Miejski w Bielsku-Białej zaprasza dzieci wraz z rodzicami/opiekunami oraz młodzież naszego miasta na piknik pn.: "Moja siła to rodzina", który odbędzie się na terenie Parku im. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej. Piknik organizowany jest przez Urząd Miejski - Wydział Polityki Społecznej i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej.

Podczas pikniku przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich: warsztaty teatralne, decupage, kreatywne zabawki z recyklingu, zwierzęta z formy ceramicznej, wyroby z drewna, łapacze słońca, ramki na zdjęcia, ozdabiane toreb, tiulowe pompony. Ponadto, w programie imprezy: malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych oraz różnorodne zabawy animacyjne.

Dodatkowo na uczestników pikniku czekała będzie dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, fotobudka oraz wiele innych atrakcji m.in. pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną w Bielsku-Białej oraz warsztaty „Łączność ze światem” prowadzone przez Beskidzki Radioklub PS9KAT "Łączność".

Udział w pikniku jest bezpłatny, a każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Impreza jest kontynuacją corocznie odbywającego się pod koniec wakacji festynu profilaktycznego. Tegoroczny piknik odbywa się pod hasłem "Moja siła to rodzina", którego celem jest promowanie wśród dzieci i młodzieży oraz rodzin naszego miasta zdrowego stylu życia, wskazanie rodzinom alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu oraz wzmacnianie więzi rodzinnych.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 33 4971 715/493.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.