bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2684

54-letni mieszkaniec os. Beskidzkiego odpowie za przemoc domową

Nawet do 5 lat więzienia grozi 54-letniemu bielszczaninowi, który jest podejrzany o znęcanie się nad żoną i córką. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z komisariatu II w Bielsku-Białej po kolejnej awanturze, którą wszczął z bliskimi. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie prokuratura i sąd.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na bielskim Osiedlu Beskidzkim, gdzie sprawca wszczął awanturę z żoną i córką. W czasie kłótni zaatakował swoją małżonkę. Szarpał ją i odpychał, odnosił się do niej wulgarnymi słowami i poniżał.

Awanturnik został szybko i skutecznie obezwładniony przez stróżów prawa. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokuratura i sąd. Policjanci wnioskują o jego tymczasowe aresztowanie. Za przemoc domową grozi mu do 5 lat więzienia.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.