bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2018
  • 19 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3883

Niedziela bez handlu ich nie dotyczy. Pchli Targ na os. Wojska Polskiego

Za nami:

Rada Osiedla Wojska Polskiego zaprasza na kolejny Pchli Targ, który odbędzie się w niedzielę 19 sierpnia na skwerze i parkingu obok Pawilonu Handlowego "Wiarus" przy ulicy Stawowej 29.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa na os. Wojska Polskiego · fot. bielsko.tv


Wyprzedaż garażowa na osiedlu Wojska Polskiego odbędzie się tradycyjnie w godzinach 10.00-13.00. Wystawcy mogą organizować własne stanowiska od godz. 9.00. Jednocześnie podczas sąsiedzkich targów będzie prowadzona zbiórkę plastikowych nakrętek na rzecz rehabilitacji małego Adasia.

Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych pod nr telefonu: 606 714 592 oraz na stronie internetowej www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl. Na tej stronie znajduje się również regulamin, lokalizacja oraz terminarz wszystkich wyprzedaży garażowych w Bielsku-Białej.

Organizatorzy zachęcają do pozostawienia samochodów na parkingu przy ulicy Saperów. W razie deszczu wyprzedaż garażowa będzie odwołana.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.