bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2399

Wygraj wybory samorządowe 2018!

Artykuł sponsorowany:

Wybory samorządowe zbliżają się szybko, jak ważne jest pierwsze wrażenie wie każdy. Ważnym elementem strategii wyborczej są doskonałe zdjęcia. Takie które przykuwają uwagę, wzbudzają pozytywne emocje, tuszują mankamenty, uwypukla nasze zalety.

profotostudio


Tworząc strategię wyborczą nie należy zapominać o fotografii. Ta przecież będzie nam towarzyszyć każdego dnia: w mediach społecznościowych, na plakatach, billboardach czy ulotkach.

Wszystkie zdjęcia wyborcze wykonuje zgodnie z zasadami marketingu politycznego. Przygotowywałem fotografie do dziesiątek wygranych kampanii, obsługiwałem wizyty Prezydenta RP, ministrów i ważnych polityków. W Warszawskiej Szkole Fotografii i na kierunku Reklama w SHG, które ukończyłem, współpracowałem z najlepszymi. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu zapewniam najwyższy standard wykonywanych zdjęć.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.profotostudio.pl gdzie znajdą Państwo moją ofertę i parę wskazówek dotyczących przygotowania się do fotograficznej sesji wyborczej.

Krzysztof Staniszewski