bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 4904

Kolejne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Żywieckiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje o planowanym wprowadzeniu w dniu 20 sierpnia kolejnych ograniczeń w ruchu kołowym.

ulica żywiecka
Kolejne zmiany w organizacji ruchu na ulicy Żywieckiej · fot. sid / bielsko.info


Przewiduje się zamknięcie dwóch pasów ruchu w kierunku Żywca od kościoła Opatrzności Bożej do ul. Łokietka wraz z zamknięciem lewej strony wlotu ul. PCK w ul. Żywiecką. Przy wprowadzeniu powyższej organizacji ruchu zmienione zostanie sterowanie sygnalizacją świetlną na skrzyżowaniu ul. Żywieckiej/PCK oraz lokalizacja dwóch przystanków autobusowych w kierunku Żywca. Przystanek przy kościele Opatrzności Bożej zostanie przesunięty o około 50 m w stronę ul. Stojałowskiego natomiast przystanek przy skrzyżowaniu z ul. PCK zostanie przesunięty o około 70 m.

W dniu 23 sierpnia wprowadzone zostaną dodatkowe ograniczenia w ruchu kołowym, zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu:
  • strona prawa (kierunek Żywiec), zamknięcie jednego skrajnego pasa na wysokości kościoła przy skrzyżowaniu z ul. Stojałowskiego,
  • strona lewa (kierunek centrum) zamknięcie dwóch pasów w tym samym kierunku - na długości budynku Spomet,
  • strona lewa (kierunek centrum) zamknięcie dwóch pasów w tym samym kierunku przy skrzyżowaniu z ul. Gabrieli Zapolskiej,
  • zamknięcie chodnika (przejście drugą stroną ulicy), strona prawa (kierunek Żywiec) od ul. Cmentarnej do przejścia przy stadionie. Prace potrwają do 1.10.2018 roku.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.