bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 7338

[WIDEO] Bielszczanin nagrał teledysk w malowniczym Midorowym Polu

Kotlina Żywiecka po raz kolejny stała się inspiracją do stworzenia muzycznego klipu. Tym razem zdjęcia do teledysku zrealizowano na terenie gminy Łodygowice, w rejonie Midorowego Pola. Miejsca te wybrał Maciej Gucik, autor płyty "Muzykant" z 2016 roku. Muzyk pochodzący z Jastrzębia-Zdroju od ponad roku mieszka i tworzy w Bielsku-Białej, w ubiegłym roku nagrał piosenkę "Dobry czas", do której klip także powstawał w Beskidzie Śląskim i Żywieckim.- Najnowsza produkcja video jest ilustracją instrumentalnego utworu, który napisałem 10 lat temu - mówi kompozytor utworu "Gmyrdek Funk!". - Był to mój pierwszy numer skomponowany na akordeon. Dwa lata temu na płycie "Muzykant" pojawiła się odświeżona wersja tej kompozycji nawiązującej do mojego rodzinnego Jastrzębia-Zdroju - opowiada Maciej Gucik.

W tej okolicy realizowany był również teledysk do piosenki "Plan", który już wkrótce pojawi się w sieci.

---

Maciej Gucik - akordeonista, pianista, kompozytor i aranżer. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt utworów, a jego debiutancka płyta „Muzykant” ukazała się jesienią 2016 roku.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.