bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 5041

Partia RAZEM: chcą połączenia do Cieszyna i bezpłatnego in vitro

W czwartek, 9 sierpnia członek Zarządu Krajowego Partii Razem, Adrian Zandberg, przedstawił kandydatów z naszego regionu do Sejmiku Województwa Śląskiego.

Konferencja prasowa partii RAZEM i prezentacja kandydatów do śląskiego sejmiku - 9.08.2018 · fot. bielsko.info


"Jedynką" na liście partii RAZEM do sejmiku śląskiego jest Agnieszka Lamek-Kochanowska. Członkini Zarządu Okręgu RAZEM Podbeskidzie zaprezentowała program wyborczy. - W partii RAZEM uważamy, że podstawą opieki zdrowotnej jest profilaktyka i edukacja, w związku z czym konieczne jest - i tym będą chciała się zająć - wspieranie programu podstawowych szczepień przeciwko chorobom zakaźnym; wspieranie sportu amatorskiego i rekreacji dla kobiet i mężczyzn; wspieranie kompleksowej profilaktyki uzależnień. Osoby cierpiące z powodu bezpłodności, bez względu na status majątkowy, powinny mieć możliwość skorzystania z programów wspierających bezpłatne zabiegi in vitro. W województwie powinien istnieć program bezpłatnego in vitro dla wszystkich par - mówiła.

Numerem "dwa" na liście partii RAZEM do sejmiku jest Jarosław Hess. Podczas prezentacji podkreślał wagę Sejmiku Wojewódzkiego. - Reprezentacja Bielska w sejmiku jest bardzo ważna i zachęcamy do głosowania na nas. Myślę, że będziemy dobrze reprezentować interesy naszego regionu - mówił Jarosław Hess. Podkreślił również, że dla partii RAZEM bardzo ważna jest walka ze smogiem.

Na trzecim miejscu znalazła się Katarzyna Gasparska, zaś numerem czwartym jest Szymon Kania. - W sejmiku chciałbym się zająć przede wszystkim kulejącym połączeniem kolejowym Bielska-Białej z Cieszynem. Pragnęlibyśmy przedłużyć połączenie kolejowe do Cieszyna - mówił.

W sumie na liście partii RAZEM do sejmiku województwa śląskiego znajdzie się dziewięć nazwisk.

Pełny zapis relacji na żywo z konferencji prasowej partii RAZEMLoading...

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.