bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 1 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 8434

[FOTO] Wypadek samochodowy na zjeździe z S-52 w Jasienicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w środę, 1 sierpnia około godziny 17:30 w Jasienicy przy ulicy Strumieńskiej w rejonie zjazdu z trasy S-52. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Wypadek na ulicy Strumieńskiej w Jasienicy - 1.08.2018 · fot. czytelnik


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że do zdarzenia doprowadził kierowca Mitsubishi, który w czasie manewru skrętu w lewo jadąc spod wiaduktu, wymusił pierwszeństwo na kierowcy BMW, który poruszał się ulicą Strumieńską w stronę trasy S-52 (kier. Bielsko-Biała). Siła zderzenia było bardzo duża. Uderzony w bok samochód sprawcy zdarzenia, przewrócił się na bok i wpadł do rowu.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierujący Mitsubishi doznał obrażeń ciała, które od razu kwalifikują to zdarzenie jako wypadek drogowy. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Do szpitala z lżejszymi obrażeniami trafił również pasażer Mitsubishi. Kierujący BMW jechał sam - nic groźnego mu się nie stało.

Policjanci z patrolu wypadkowego bielskiej drogówki, sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny. Jeśli potwierdzą się początkowe ustalenia ratowników co do stanu zdrowia poważnie rannego kierowcy Mitsubishi, sporządzona wcześniej dokumentacja trafi do sądu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj