bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 marca 2012
  • wyświetleń: 1916

Strategia Rozwoju Bielska do 2020r.

Urząd Miejski w Bielsku-Białej zakończył prace nad projektem aktualizacji "Strategii Rozwoju Bielska-Białej do 2020 roku". Teraz przyszedł czas na konsultacje społeczne w tej sprawie.

Formularz zgłaszania opini

Urząd zaprasza wszystkich mieszkańców, przedstawicieli instytucji i organizacji działających na terenie Bielska-Białej do wypowiedzenia się na temat wypracowanego projektu strategii.

Propozycje zmian oraz uwagi można wysyłać do 26 marca drogą elektroniczną na adres: wrg@um.bielsko.pl, za pośrednictwem specjalnego formularza zgłaszania opinii (formularz znajduje się w plikach do pobrania).

Celem aktualizacji dokumentu było w szczególności dostosowanie jego zapisów do zmieniających się uwarunkowań społeczno-gospodarczych i prawnych jak również regionalnych dokumentów programowych. Do udziału w pracach nad strategią zostały zaproszone osoby zaangażowane w rozwój miasta tj. radni, przedstawiciele sektora publicznego, prywatnego oraz organizacji pozarządowych

ups / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.