bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 marca 2012
  • 10 marca 2012
  • wyświetleń: 2666

Dzień Otwarty w Skarbówce

Za nami:

W najbliższą sobotę odbędzie się dzień otwarty w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej.

Dzień Otwarty organizowany jest w śląskich urzędach skarbowych (z wyjątkiem wyspecjalizowanych urzędów, w tym II Śląskiego Urzędu Skarbowego w Bielsku-Białej).

Tego dnia mieszkańcy województwa śląskiego, korzystając z doświadczenia pracowników administracji skarbowej, będą mogli dowiedzieć się jak prawidłowo wypełnić roczne rozliczenie w podatku dochodowym od osób fizycznych za 2011 rok. Będą mogli poznać również zasady i sposób funkcjonowania urzędów skarbowych.

Tego dnia urzędnicy wytłumaczą wszystkim zainteresowanym także specyfikę akcji Szybki PIT tj. przesyłania zeznania drogą elektroniczną bez kwalifikowanego podpisu. W ramach akcji rozliczenia podatku dochodowego za ubiegły rok zaplanowano zorganizowanie pracującej soboty w dniu 28 kwietnia we wszystkich urzędach skarbowych (wykluczając II Śląski Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej) w godzinach od 9.00 do 13.00 i wydłużone godziny pracy 27 i 30 kwietnia.

Dzień otwarty w Pierwszym Urzędzie Skarbowym w Bielsku-Białej już 10 marca. Pracownicy administracji skarbowej czekać będą na zainteresowanych od godz. 9.:00 do 13.00 w budynku przy ul. T. Sixta.

W tym dniu osoby zainteresowane mogą: złożyć zeznanie podatkowe za 2011 rok, uzyskać informacje podatkowe m.in. w zakresie odliczeń od przychodu oraz dochodu za 2011; zwrotu niektórych wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, możliwości składania zeznań oraz deklaracji droga elektroniczną, a także wypełnić ankietę na temat „Badania zadowolenia i oczekiwań klienta”.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.