bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 marca 2012
  • wyświetleń: 4780

Pasażerowie oceniają MZK

Do końca marca można wyrażać swoje opinie i sugestie dotyczące funkcjonowania Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Bielsku-Białej.

mzk, autobus,
Pasażerowie oceniają jakość usług świadczonych przez MZK. · fot. UM Bielsko-Biała


Ankietowe badania zadowolenia pasażerów z usług przewozowych świadczonych przez MZK w Bielsku-Białej prowadzone są od lutego. Ankiety w wersji papierowej są rozpowszechniane głównie za pośrednictwem Rad Osiedli oraz kas biletowych MZK.

Internauci mogą pobrać wersję elektroniczną tego dokumentu ze strony www.mzk.bielsko.pl, uzupełnić, a następnie przesłać tradycyjną pocztą do siedziby Zakładu lub na adres e-mail: iso@mzk.bielsko.pl. Ankiety można także przekazywać kasjerom w kasach biletowych MZK mieszczących się na ul. Sukienniczej 3 (obok Domu Handlowego Alexander), na ul. Długiej 50 (siedziba MZK) oraz przy Placu Ratuszowym 6 (w budynku Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej).

Pytania dotyczą między innymi: warunków, bezpieczeństwa, punktualności, kultury kierowców i kontrolerów. Można również zaproponować przedłużenie lub przebieg niektórych linii.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.