bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lipca 2018
  • wyświetleń: 10503

Bielsko-Biała walczy o film z lotu ptaka i jego emisję w stacji Planete+

Bielsko-Biała została zgłoszona do udział w plebiscycie "Polska z góry" organizowanym na zlecenie ITI Neovision. Do wygrania jest program z lotu ptaka w stacji Planete+. Dobry wynik naszego miasta zależy od Waszych głosów.

starówka, rynek, katedra, lotnicze, dron
Bielsko-Biała walczy o film z lotu ptaka i jego emisję w stacji Planete+ · fot. Piotr Małecki


"Polska z góry" to seria programu emitowanym na kanale Planete+. W odcinkach pokazywane są miejscowości i krajobrazy z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy. Podobnie jak w roku poprzednim powstanie również program specjalny, na którym pokazane zostaną zakątki miejscowości, która wygra plebiscyt.

W 2017 roku laureatem konkursu była wieś Pokrzydowo z województwa kujawsko-pomorskiego. Aby Bielsko-Biała mogła powtórzyć jej sukces, potrzeba Waszych głosów. Można je oddawać na stronie twoje-miasto.planeteplus.pl, do czego zachęcamy!

Głosowanie trwa do 1 sierpnia. Wyniki poznamy 10 sierpnia. Plebiscyt wygra miejscowość, która zdobędzie proporcjonalnie najwięcej głosów (liczba głosów w stosunku liczby mieszkańców danej miejscowości według GUS).

Na zachętę publikujemy materiał nakręcony u ubiegłorocznego laureata:

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.