bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 lipca 2018
  • 22 lipca 2018
  • wyświetleń: 19410

Wypadek z udziałem motocyklisty na zakręcie śmierci. Dwie osoby ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dziś około godziny 19.00 na tzw. zakręcie śmierci w ciągu drogi ekspresowej S-1 doszło do groźnego zdarzania drogowego, w którym ucierpiał motocyklista i pasażer jednośladu

Wypadek z udziałem motocyklisty na zakręcie śmierci - 21.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Policjanci z bielskiej drogówki ustalają dokładne okoliczności tego wypadku. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że dwa motocykle poruszały się w stronę Żywca. Kierowca jednośladu jadący z tyłu jechał razem z pasażerem. Z relacji świadków wynika, że nie jechali oni agresywnie czy brawurowo. Dojeżdżając do zakrętu najprawdopodobniej w ogóle go nie zauważyli.

Motocyklista jadący sam jako pierwszy zdołał "złożyć się w zakręt" i opanować sytuację. Jadący za nim duet nie miał szans - z dużą siłą uderzyli w bariery energochłonne. Motocykl marki Kawasaki odbił się od barierek energochłonnych i zatrzymał się na pasie awaryjnym kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby. Na miejscu przez kilkadziesiąt minut trwały działania ratownicze. Obaj mężczyźni odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitala. Stan jednego z nich był określany przez ratowników jako poważny. Droga w stronę Żywca była całkowicie nieprzejezdna przez około godzinę. Później udrożniono jeden pas ruchu. Rozbity motocykl został zabezpieczony na parkingu policyjnym. Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

ab, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj