bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • wyświetleń: 6612

Bielska policja poszukuje świadków bijatyki na drodze ekspresowej

Bielska policja szuka świadków zdarzenia, do którego doszło w dniu 9 czerwca 2018 r. w Rybarzowicach na drodze ekspresowej S-1. Z naszych informacji wynika, że tego dnia doszło do bijatyki pseudokibiców dwóch zwaśnionych ze sobą drużyn.

Bójka pseudokibiców na trasie S-1 w Rybarzowicach
Bielska policja poszukuje świadków ustawki na drodze ekspresowej · fot. bielsko.info


Grupa kilkudziesięciu kibiców urządziła sobie w sobotę bijatykę na trasie ekspresowej S-1 przy granicy Rybarzowic i Wilkowic. Na miejscu interweniowały liczne siły policji oraz pogotowie ratunkowe. Kilka osób zostało rannych.

- Ich zachowanie polegało na wzajemnym zadawaniu sobie ciosów rękami i kopnięć. Na skutek zdarzenia, jeden z uczestników odniósł obrażenia ciała - informuje policja.

Wszystkie osoby, posiadające informację na temat tego zdarzenia, proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 8121280.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.