bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 lipca 2018
  • wyświetleń: 4030

Debiut literacki pisarza z Bielska-Białej. Mamy dla Was książkę

Konkurs:

Młody pisarz z Bielska-Białej doczekał się debiutu literackiego. 18 czerwca premierę miała powieść "Amour Fou", autorem której jest pochodzący z naszego miasta Wojciech Czernek.

amour fou
Debiut literacki pisarza z Bielska-Białej. Mamy dla Was książkę "Amour Fou" · fot. bielsko.info


"Amour Fou" to powieść wydana nakładem wydawnictwa "Novae Res". Książka przedstawia historię nastoletniego chłopca. Czarek chodzi do szkoły, spotyka się z kumplami, gra w piłkę nożną. Ma jednak swój sekret, a jest nim gorące uczucie, którym darzy Asię, siostrę jednego ze swoich przyjaciół. Gdy po długim czasie dziewczyna dojrzewa do tej miłości, dochodzi do tragedii, która wstrząsa okolicą.

Jej zapach pojawił się, gdy tylko otworzyła drzwi, a ja tonąłem w tych brązowych oczach, które jeszcze nigdy nie poświęciły mi tyle zainteresowania co dziś - chociaż nie mogłem rozszyfrować, co one mówią, to jednak stałem w centrum uwagi, na czym bardzo mi zależało. Cała reszta? Nie wiem. Serce waliło jak oszalałe, ręce drżały, miałem dziwny posmak w ustach i ciężko było mi przełknąć ślinę. Chciałem jednocześnie ją przytulić oraz chronić przed całym złem tego świata. Zdawało mi się, że wariuję. Ona miała dwanaście, a ja piętnaście lat! Teraz wiem, że w życiu nie może nas spotkać nic piękniejszego od młodzieńczej miłości.

Książkę można kupić w najlepszych internetowych księgarniach oraz w wybranych salonach sieci Empik. Zachęcamy do polubienia strony autora powieści na Facebooku - "Wojciech Czernek - autor".

KONKURS

Dla czytelników portalu bielsko.info mamy jeden egzemplarz powieści Wojciecha Czernka. Aby otrzymać książkę należy w komentarzu pod poniższym artykułem odpowiedzieć na pytanie: "Za co kocham Bielsko-Białą?".

Uwaga! Uwzględniane będą tylko odpowiedzi osób, które zalogują się przez Facebooka. Rozwiązanie konkursu w piątek 20 lipca.

ROZWIĄZANIE KONKURSU: książkę wygrywa Elżbieta Miecznikowska. W celu odebrania nagrody prosimy o kontakt telefoniczny z redakcją 884 884 080.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.