bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 lipca 2018
  • wyświetleń: 14905

Policja szuka trzech złodziei. Publikujemy zdjęcia poszukiwanych

Śledczy poszukują trzech młodych mężczyzn, którzy w dniu 7 maja 2018 r. w sklepie w Bielsku-Białej przy ul. Grunwaldzkiej 24, skradli 36 sztuk kawy o wartości ponad 570 zł. Wizerunki sprawców zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu.

złodzieje
Wizerunki sprawców kradzieży · fot. monitoring


- Publikujemy zdjęcia poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ich identyfikacji, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej. Gwarantujemy anonimowość - informuje podinspektor Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Z ustaleń wynika, że sprawcami kradzieży byli trzej mężczyźni w wieku około 20 lat:
  • pierwszy z nich - średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne. Ubrany w bluzę i kamizelkę koloru czarnego z przewieszoną przez ramię torebką, krótkie spodnie dżinsowe,
  • drugi - szczupły, włosy krótkie ciemne, podkoszulek czarny, spodnie jasne dresowe, buty czarne,
  • trzeci ze sprawców - szczupły, łysy, ubrany w jasny podkoszulek, spodnie dresowe czarne z białymi napisami.


złodzieje
Wizerunki sprawców kradzieży · fot. monitoring


W toku postępowania, po przeprowadzeniu oględzin monitoringu stwierdzono, iż sprawcy w bezsprzeczny sposób naruszyli prawo wychodząc ze sklepu z dużą ilością kaw. Nie zapłacili za towar, wykazując przy tym całkowicie lekceważący stosunek do powszechnie przyjętych norm prawnych.

Świadków kradzieży, a w szczególności osoby, które rozpoznają sprawców na załączonych zdjęciach prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 812 17 00, nr alarmowy 112.

złodzieje
Wizerunki sprawców kradzieży · fot. monitoring

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.