bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 marca 2012
  • wyświetleń: 1851

Hałasował i wpadł z narkotykami

26-letni bielszczanin zakłócał ciszę nocną mieszkańców co było powodem interwencji, w trakcie której mundurowi odnaleźli w jego mieszkaniu ponad 20 gr marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

W nocy z czwartku na piątek policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w centrum miasta, gdzie lokator zakłócał ciszę nocą. W mieszkaniu oprócz właściciela stróże prawa zastali kilku jego gości, którzy po wylegitymowaniu i stosownych pouczeniach rozeszli się do swoich domów.

W czasie rozmowy z 26-latkiem policjanci wyczuli charakterystyczny zapach palonej marihuany. Ponad 20 gr tego narkotyku odnaleźli w szufladzie biurka.

Sprawca posiadał też wagę elektroniczną i specjalne akcesoria do palenia marihuany. Przyznał się do posiadania środków odurzających. Usłyszał już zarzuty przestępstwa, za które może trafić za kraty na najbliższe 3 lata.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.