bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lipca 2018
  • 20 lipca 2018
  • wyświetleń: 11130

[WIDEO] Pojechali Maluchami do Hiszpanii. To będzie przygoda życia!

W czwartek punktualnie o godzinie 12.00 z Rynku w Bielsku-Białej troje właścicieli Fiatów 126p wyruszyło w podróż swojego życia. Miłośnicy Maluchów chcą dojechać swoimi samochodami do Hiszpanii.Wyprawa rozpoczęła się w Bielsku-Białej. Do katalońskiego Lloret de Mar pojechały trzy Fiaty 126p. Obok Jakuba Oskraby z Pisarzowic, który zorganizował przedsięwzięcie, swoimi Maluchami do Hiszpanii pojechali także Joanna Mielewczyk z Bytowa oraz Piotr Harasny z Dziadowic.

- Wyruszamy w trasę na 3 maluszki, kierując się w stronę Węgier, a dokładnie nad Balaton, gdzie odbędzie się zlot Fiata 126p. Następnie będziemy się kierować przez Włochy, zwiedzając tamtejsze okolice, przez Francję lazurowym wybrzeżem w stronę Saint-Tropez i stamtąd kierując się w stronę Hiszpanii i naszego celu, jakim jest miasto Lloret de Mar - mówi Jakub Oskraba.Tegoroczna wyprawa jest już piątym wyjazdem zagranicznym Fiatem 126p mieszkańca Pisarzowic. W 2014 roku Jakub Oskraba dojechał Maluchem do Wenecji, rok później do Cavallino, w 2016 roku do Saint Tropez, a w minionym roku do Aten.

Więcej o wyjeździe na stronie wydarzenia "Wakacje Fiatem 126p. Kierunek Hiszpania".

Portal bielsko.info objął patronat medialny nad wyjazdem

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.