bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lipca 2018
  • wyświetleń: 11081

Ktoś robił zdjęcia przebierającego się dziecka. Poszukiwani świadkowie

Zdarzenie miało miejsce w niedzielne popołudnie około godziny 17:20 w Kobiernicach przy ul. Tradycyjnej nieopodal rz. Soła. Rodzice zaalarmowali policjantów o tym, że ktoś fotografował ich dziecko podczas przebierania się w samochodzie.

Do naszej redakcji trafił komunikat od matki dziecka:

OSTRZEŻENIE!!!! dziś w Kobiernicach nad Sołą niedaleko mostku dla przechodniów obcy mężczyzna robił zdjęcia mojemu synowi gdy się przebierał w samochodzie! Auto stało parę metrów od nas!! za każdym razem gdy się obracaliśmy w kierunku syna ,mężczyzna się chował za samochodem. To zapewne nie jest jego pierwszy taki "wypad" .Niestety nikt z nas go nie widział, ale syn jak tylko się przebrał opowiedział nam o tym. Kazał mu siedzieć cicho! niestety mój syn był zdezorientowany i nie krzyczał. Mężczyzna był podobno dosyć wysoki , szczupły, miał okulary korekcyjne z cienką czarną oprawką ,krótkie ciemne włosy i ok 40 lat. Był ubrany w ciemno zieloną podkoszulkę i szare spodenki. Miał także mały czarny plecak i aparat fotograficzny. Sprawa została od razu zgłoszona policji, ale proszę wsyzstkich o udostępnianie bo niestety oprawca uciekł.


Funkcjonariusze potwierdzają, że przejęli takie zgłoszenie. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Ewentualnych świadków prosimy o kontakt z najbliższą jednostką policji, bądź pod nr alarmowy 112 - informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Miejsce zdarzenia: Kobiernice, ul. Tradycyjna

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.