bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lipca 2018
  • wyświetleń: 6330

Przebudowa ulicy Stojałowskiego ma szansę zostać modernizacją roku

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zgłosił do konkursu "Modernizacja Roku 2017" inwestycję miejską pn. "Rozbudowa ulicy ks. Stanisława Stojałowskiego w Bielsku-Białej wraz z przebudową mostu na potoku Niwka oraz mostu na rzece Biała".

stojałowskiego
Przebudowa ulicy Stojałowskiego ma szansę zostać modernizacją roku · fot. bielsko.info


- Zadanie było realizowane w 2017 roku, jako istotne dla miasta ze względów komunikacyjnych, dla poprawy nośności obiektów, spełnienia wymogów ochrony środowiska (wód), poprawę dostępności przejść dla osób niepełnosprawnych - informuje Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

Wykonawcą inwestycji były Przedsiębiorstwo Inżynieryjne IMB-Podbeskidzkie Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radex Sp. z o.o.

stojałowskiego
Przebudowa ulicy Stojałowskiego ma szansę zostać modernizacją roku · fot. bielsko.info


Przebudowa ulicy Stojałowskiego rywalizuje z sześcioma innymi inwestycjami w kategorii "Drogi i obiekty" mostowe. Glosować można na stronie plebiscytu www.modernizacjaroku.org.pl.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.