bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 7 lipca 2018
  • wyświetleń: 5640

[ZDJĘCIA] Kraksa na wyjeździe z parkingu. Trzy osoby zostały ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło w sobotę, 7 lipca około godziny 12:30 przy ul. Sarni Stok w Bielsku-Białej. Na wyjeździe z parkingu centrum handlowego Sarni Stok doszło do zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kraksa przy wyjeździe z parkingu - 7.07.2018 · fot. Bielskie Drogi


Do zdarzenia doprowadziła kierująca Oplem Corsą, która włączając się do ruchu nie zauważyła Nissana X-Trail jadącego w stronę osiedla. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Trzy osoby odniosły obrażenia ciała. Pierwszej pomocy udzielali im funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej, którzy najechali na miejsce wypadku. Później funkcjonariusze kierowali ruchem pojazdów w obrębie skrzyżowania podczas czynności patrolu drogówki.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych. Uszkodzone samochody zostały odholowane przez pomoc drogową. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj