Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6938

Nowe, kameralne, zamykane osiedle MOSTOVIA ! - sprawdź już dziś!

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczęła się sprzedaż nowych, bezczynszowych mieszkań oraz domów na kameralnym osiedlu Mostovia w ścisłym centrum Kóz. W skład osiedla wchodzi 11 domów w zabudowie szeregowej oraz 10 niezależnych mieszkań z wiatami garażowymi oraz własnym ogrodem. Osiedle MOSTOVIA jest idealnym wyborem dla osób lubiących spokój i bliskość natury, a jednocześnie ceniących sobie wygodną komunikację z miastem.

Osiedle Mostovia


Osiedle MOSTOVIA zlokalizowane jest w ścisłym centrum Kóz. Dzięki temu większość obiektów użyteczności publicznej, punktów handlowych i usługowych znajduje się w promieniu 800 metrów. Wielką zaletą jest również bardzo dobry dojazd do Bielska-Białej samochodem lub komunikacją publiczną, autobusem lub pociągami.

Bliskość górskich szlaków turystycznych oraz znajdujący się w pobliżu odrestaurowany park z zabytkowym Pałacem Czeczów pozwolą nam w łatwy i szybki sposób zrelaksować się i wspaniale spędzić czas na łonie natury, co najważniejsze bez użycia samochodu.

Osiedle wykonane jest z najlepszych materiałów oraz w najnowocześniejszej technologi, co gwarantuje wysoką jakość oraz sprawia, że wszystkie budynki są energooszczędne. Każdy dom posiada do swojej dyspozycji dwa miejsca parkingowe bezpośrednio na terenie swojej posesji, natomiast mieszkania posiadają wiatę garażową. Dodatkowo osiedle wyposażone jest w parking zewnętrzny mieszczący 19 pojazdów. Cały teren w okół osiedla jest ogrodzony, zamykany dwoma automatycznymi bramami.

Dzięki założonej koncepcji nowoczesnego osiedla każdy dom ma swój niepowtarzalny charakter, a funkcjonalny układ domów i mieszkań jest gwarancją wygody i komfortu. Powierzchnia domów szeregowych waha się w przedziale 88 m2 - 110 m2, a w przypadku mieszkań 60 m2 - 85 m2.

Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Koziańskie Przedsiębiorstwo Budowlane EKONOMI, posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie, co gwarantuje bezproblemowy przebieg prac oraz terminowe wykonywanie poszczególnych etapów. Gwarantuje również wysoką jakość obiektów.

Osiedle Mostovia - Mapa


Ceny rozpoczynają się już od 4100 PLN/m2 a planowane oddanie budynków nastąpi w II kwartale 2019 roku.

Więcej informacji dostępnych na: