Wiadomości

  • 1 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6510

Dzień Dziecka w Gemini: zabawy, warsztaty, darmowe niespodzianki

Za nami:

1 czerwca z okazji najradośniejszego dnia w roku, Gemini Park Bielsko-Biała stało się miejscem dobrej zabawy zarówno dla świętujących Dzień Dziecka, jak i tych nieco starszych, którzy odwiedzą centrum handlowe wraz ze swoimi pociechami. Gemini Park przy współpracy studentów Akademii Techniczno- Humanistycznej, podjął się wyzwania zorganizowania Dnia Dziecka i przygotował dla najmłodszych szereg atrakcji.

Dzień Dziecka w Gemini Park - 1.06.2018 · fot. sid / bielsko.info


Osoby, które choć na chwilę odwiedzą Gemini Park, mogą stać się tego świadkami. Uśmiech można zaobserwować na twarzach dzieci, studentów, ale również osób, które piątkowego popołudnia wybiorą się na zakupy. Wspólna zabawa, dużo śmiechu i naukowe odkrycia - tak można streścić trwający Dzień Dziecka. Na uczestników czeka wiele atrakcji m.in. wspólne zabawy, zabawy z chustą animacyjną, malowanie na folii, tańce integracyjne, bańki mydlane, kolorowe włosy, tatuaże i malowanie buziek. Studenci zatroszczyli się również o to, aby pokazać, że nauka może być fascynująca przygodą. Idąc tym tropem przygotowali zaskakujące dzieci doświadczenia chemiczne, warsztaty robotyki oraz program „W klapkach do Gambii”, który pokazał uczestnikom, jak wygląda życie w odległych krajach.

Dzień Dziecka w Gemini Park - 1.06.2018
Dzień Dziecka w Gemini Park - 1.06.2018 · fot. sid / bielsko.info


Gemini Park zatroszczył się również o przygotowanie niespodzianek dla najmłodszych: darmowa wata cukrowa i balony dla wszystkich. Ponadto od godziny 12.00 w Pizza Hat rozdanych zostanie 500 darmowych pizz.

Organizacja tak bogatego w przeżycia i atrakcje Dnia Dziecka była wspólnym przedsięwzięciem Gemini Parku, Kół Naukowych: Forum Pedagogiczne, Reset, Horyzont oraz ambitnych studentów Akademii Techniczno- Humanistycznej. Widząc radość, którą dzieci czerpały ze wspólnych zabaw, planuje się kontynuację współpracy Kół i przedstawicieli wydziałów z lokalnym środowiskiem biznesu. Mamy nadzieję, że niekonwencjonalne połączenie wielu kierunków będzie skutkowało zaskakującymi, a zarazem niezastąpionymi przedsięwzięciami.

Dzień Dziecka w Gemini

Agnieszka Bąk

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj