Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 4979

[ZDJĘCIA] Zespół Szkół Specjalnych w Bielsku-Białej ma nowe boisko

W piątek 25 maja w Zespole Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej odbyło się oficjalne otwarcie wielofunkcyjnego boiska szkolnego.

Otwarcie boiska w Zespole Szkół Specjalnych im. K.I. Gałczyńskiego - 25.05.2018 · fot. ZSS im. K.I. Gałczyńskiego


W tej ważnej dla szkoły uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz miasta: Lubomir Zawierucha - zastępca prezydenta Miasta Bielska-Białej, Piotr Ryszka - przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta Bielska-Białej oraz Jan Solich - dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty, Aleksander Pietrzak - inspektor Miejskiego Zarządu Oświaty w Bielsku-Białej, Beata Janczak - st. wizytator Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Imprezę uświetnił występ artystyczny przygotowany przez uczniów i nauczycieli pt. "Żyj zdrowo na sportowo - z przymrużeniem oka".

- Aktywność fizyczna to bardzo ważna część życia naszej szkoły. Nasza baza sportowa to dwie sale gimnastyczne. Marzyliśmy o boisku i w tym roku szkolnym nasze marzenie się spełniło. Dzięki Urzędowi Miejskiemu w Bielsku-Białej mamy tuż obok sali gimnastycznej nowe miejsce do ćwiczeń. Od wielu lat jesteśmy organizatorem różnych zawodów sportowych: turniejów piłkarskich, biegów przełajowych, turnieju badmintona, turniejów rzucanki siatkarskiej. Boisko będzie dla nas szansą do dalszego rozwijania talentów sportowych, których nie brakuje w naszej szkole - powiedziała podczas uroczystości Magdalena Bulińska, dyrektor Zespołu Szkół im. K.I. Gałczyńskiego w Bielsku-Białej.

Wielofunkcyjne boisko sportowe o nawierzchni poliuretanowej posiadające wymiary 24x26 metrów wyposażone jest w urządzenia do gry w piłkę ręczną, siatkówkę i koszykówkę. Inwestycja w całości sfinansowana została ze środków własnych gminy Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.